سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

میدان نماز، صنایع فلزی ناوک
تهران، شهریار

درباره ما

ثبت اختراع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ
حفاظ شاخ گوزنی-خرید حفاظ شاخ گوزنی-میلگردخاردار

گروه صنعتی ناوک حفاظ فعالیت خود را رسماً از سال ۱۳۹۳ در غرب استان، شهرستان شهریار آغاز نمود .حوزه فعالیت این گروه تولیدی از ابتدای فعالیت خود مختص به طراحی، ساخت و عرضه مدل‌های مختلف نرده حفاظ شاخ گوزنی بوده که همچنان اساس فعالیت این گروه نیز می‌باشد.

این مجموعه با کار و تلاش شبانه روزی و تکیه به نیروی متخصص خود و با رعایت بالاترین سطح کیفیت تولید، توانسته بیشترین سهم در بازار تولید و عرضه محصولات حفاظ شاخ گوزنی را به خود اختصاص دهد و امید دارد خود را بعنوان پیشگام این صنعت در کشور معرفی نماید.

توان و سقف تولید این مجموعه صنعتی، روزانه بالغ بر بیش از 500 متر نرده حفاظ شاخ گوزنی در مدل‌های مختلف است. این مقدار از تولید در زمینی بالغ بر 3000 متر مربع و در بنایی مسقف بالغ بر 2000 متر مربع انجام می‌پذیرد.

از استانداردهای خط تولید این مجموعه صنعتی، استفاده از دستگاه‌های مختص ساخت  نرده حفاظ مانند جک‌ها و پرس‌های هیدرولیک، جوشکاری با استفاده از دستگاه‌های Co2 اینورتر، کوره‌های حرارتی رنگ الکترواستاتیک، بکارگیری مواد خام مرغوب و همچنین نیروی کار آموزش دیده است.

ناوک حفاظ در نظر دارد با تلاش مستمر و افزایش دانش تولید خود ،به ارائه هر چه بالاتر کیفیت محصولات خود ادامه داده و رضایتمندی مصرف کنندگان و توجه بخش اعظم بازار این صنعت را به خود جلب نماید و با گسترش هدفمند فعالیت خود با اعطای نمایندگی در سراسر کشور ،خود را به عنوان پیشگام این صنعت در ایران معرفی نماید.