سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی کلاسیک | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی کلاسیک

ویژگی های بارز حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک:

توضیح فنی هندسه حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک:

از لحاظ هندسه شکل تمامی قطعات تشکیل دهنده این مدل به شکل نیمه هلال است. این شکل قطعه فشار وارده به خود را در تمامی سطح خود به صورت یکنواخت تقسیم نموده که بیشترین مقاومت را در برابر فشار وارده به حفاظ انتقال می دهد.

در ضمن تمامی این قطعات درهم بصورت ضربدر گذر کرده و با استفاده از جوش co2 بخوبی به یکدیگر متصل شده اند که مقاومت آنرا به طور چشم گیری افزایش داده است .

ردیف نخست پیکان ها در این مدل رو به پایین بوده که در تعبیری رو به سارقین در حالت بالا آمدنشان بوده و ردیف دوم تماماً روبه بالا قرار گرفته که هر گونه محلی را برای قرار دادن پا بر روی آن باقی نمی گذارد.

این ترکیب قرار گیری پیکان ها در ردیف های بالاتر تکرار شده است. مدل کلاسیک از تنه و شاخه های متعدد و متصل به یکدیگر تشکیل شده و در میان هر دو تنه اصلی یک شاخه بعنوان نگه دارنده تنه ها استفاده شده است .

 

پهنای این مدل 50 سانتی متر است که با توجه به پنهای 20 تا 30 سانتی متری سطح دیوار بخوبی تمام سطح دیوار را پوشش می دهد. همچنین تعدد اتصالات قطعات مدل کلاسیک به گونه ای است که اگر قطعه ای از نقطه ای قطع شود تعداد اتصالات آن به اندازه ایست که تأثیری در پایداری حفاظ نمی گذارد زیرا هر قطعه از هر تنه از نواحی متعددی به دیگر قطعات تنه ی دیگر متصل شده است .

 

رعایت اصل نفوذ ناپذیری در حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک

 

حفاظ ایده آل از لحاظ نفوذ پذیری حفاظی است که تا بیشترین حد از بالا آمدن و قرار گرفتن بر روی سطح دیوار به سارقین و کسانی که قصد ورود غیر مجاز را دارند جلوگیری کند. مدل کلاسیک پهنایی تا 50سانتی متر دارد که این پهنا از ابتدای حفاظ تا بالای آن ادامه دارد که با توجه به پهنای کمتر سطح دیوار که بین 20 تا 30 سانتی متر است ردیف هایی از پیکان ها به طرفین به اندازه 10 تا 15 سانتی متر بیرون آمده و محلی برای قرار گرفتن افراد یا سارقین را برروی سطح دیوار باقی نمی گذارد .

 

مواد به کار رفته در حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک :

 

مدل کلاسیک تماما از میل گرد ساده با قطر 10 میلی متر ساخته شده است . کارایی این مدل درهندسه کاربردی و تراکم بالای قطعات و تعداد بالای پیکان ها و همچنین اتصالات قوی آن می باشند .

پوشش کف استفاده شده در حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک پروفیل های 20.30 میلی متر است که در ابعادی به طول 2 متر می باشند که مدل کلاسیک به روی آن قرار میگیرد و با استفاده از جوش co2 به آن متصل می شود

 

جوش co2 در حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک:

 

تمامی اتصالات مدل کلاسیک از نوع جوش co2 است که به کار گیری این جوش از ویژگی های اصلی مدل کلاسیک به شمار می رود.

جوش co2 بدلیل آلیاژ بسیار سخت و بدون هیچ گونه منفذ،استحکام بالایی را به مدل کلاسیک می دهد .

جوش co2 در مدل کلاسیک ،فشار وارد آمده به قسمت های مختلف این مدل از ناحیه اتصالات را بخوبی تحمل و دفع می کند و مدل کلاسیک مقاومت حداکثری از خود در برابر فشار و تکان های وارده نشان می دهد .

 

پوشش رنگ الکترواستاتیک با آستر زد زنگ در حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک:

 

پوشش رنگ به کار رفته در مدل کلاسیک همانند دیگر تولیدات ناوک حفاظ پوشش رنگ الکترواستاتیک با آستر زد زنگ است که ماندگاری و مقاومت بالایی را در برابر شرایط مختلف آب و هوایی داراست .

همچنین طیف رنگ های ارائه شده در این مدل متنوع و چشم گیر است . مدل کلاسیک در رنگ هایی مانند: قهوه ای سوخته ،قهوه ای روشن ، کرم ، مشکی ، سفید ، زرد ، قرمز ، سبز و … عرضه می گردد .

 

پیشنهاد ناوک حفاظ برای رنگ محصول شما :

 

پیشنهاد ناوک حفاظ استفاده از رنگ های تیره و رو به تیره بجای رنگ ها روشن و یا سفید است. رنگ های تیره از لحاظ کیفیت و ماندگاری در برابر شرایط مختلف آب و هوایی نسبت به رنگ های روشن عملکرد بهتری دارند .

ناوک حفاظ از لحاظ ماندگاری رنگ ، رنگ های قهوه ای سوخته ، مشکی یا رنگ های مختلف از نوع تیره ی آن را به مشتریان پیشنهاد می نماید .

 

سایز های تولید شده حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک (به ارتفاع) :

 

ارتفاع 40 و 50 سانتی متر: مناسب برای دیوار هایی با ارتفاع بلند و یا استفاده بر روی نرده های ایستاده و از پیش کار شده
ارتفاع 60 سانتی متر:مناسب برای دیوار هایی با ارتفاع بلند
ارتفاع 70 سانتی متر: مناسب برای دیوار های نسبتاً بلند و متوسط
ارتفاع 80 سانتی متر: مناسب برای دیوار هایی با ارتفاع متوسط
ارتفاع 90 سانتی متر: مناسب برای دیوار هایی با ارتفاع متوسط و نسبتاً کوتاه
ارتفاع 100 سانتی متر: مناسب برای دیوار هایی با ارتفاع کوتاه
ارتفاع 120 سانتی متر: مناسب برای دیوار هایی با ارتفاع کوتاه یا خیلی کوتاه

 

سایز پیشنهادی ناوک حفاظ :

 

از آنجایی که ارتفاع بیشتر دیوار ها در کشور ما اندازه ای متوسط دارند. به این معنی که نه کوتاه هستند و نه خیلی بلند سایز متناسب و استاندارد این قبیل دیوار ها در مدل کلاسیک ارتفاع 80 سانتی متر است. دلیل آن ارتفاع و پهنای استاندارد این سایز برای انواع دیوارهاست و همچنین قیمت مناسب تر آن نسبت به ارتفاع های بلند تر ازاین سایز می باشد .

 

چرا حفاظ شاخ گوزنی مدل کلاسیک؟

 

مدل کلاسیک بدلیل نوع هندسه کاربردی و هدفمند رعایت اصل نفوذ ناپذیری و تعداد بالای اتصالات در آن، تعداد زیاد پلکان ها، پهنای مناسب نسبت به سطح دیوار ، استفاده از جوش co2 در اتصالات آن و پوشش رنگ دولایه الکترواستاتیک و طیف گسترده رنگ های عرضه شده، متنوع بودن سایز نسبت به سلیقه و نیاز مشتری و کاربرد دیوار، محصول مناسبی برای استفاده بعنوان حفاظ بر روی دیوار شماست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.