سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی شمشاد | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی شمشاد

ویژگی های بارز حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد (خاردار )
توضیح فنی هندسه حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد (خاردار)

حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد از لحاظ هندسه و قرارگیری قطعات در نوع خود منحصر به فرد است و یک نوآوری بشمار می آید،به گونه ای که قالب هندسه آن به شکل کاربردی عدد هفت فارسی می باشد. ویژگی بارز این شکل و هندسه در مدل شمشاد ،قطعات آن است که بشکل نیزه ساخته شده اند، قرارگیری نیزه های این مدل از پایین به بالای آن رو به طرفین بشکل تقریباً عمودی است.

عمود بودن تعداد زیادی نیزه در طول سطح دیوار در پهنای نیم متر خطر بسیار زیادی را برای سارقین و ورود غیرمجاز افرادی که قصد بالا آمدن از دیوار و گذر از این حفاظ را دارند ایجاد می کند. همچنین مدل شمشاد از لحاظ تراکم دارای تعداد زیادی نیزه بوده که با استفاده از جوش co2 به یکدیگر بخوبی متصل شده اند .

رعایت اصل نفوذ ناپذیری در حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد (خاردار)

حفاظ ایده آل از لحاظ نفوذ ناپذیری حفاظی است که تا بیشترین حد اجازه بالا آمدن و نفوذ به بالای دیوار و قرار گیری بر روی سطح دیوار را به افراد برای ورود غیر مجاز ندهد. مدل شمشاد پهنایی تا 50 سانتی متر دارد که با توجه به پهنای کمتر سطح دیوار که معمولاً بین 20 تا 30 سانتی متر است اجازه قرار گرفتن به سارقین بر روی دیوار را نمی دهد .

همچنین سارقین برای بالا آمدن و قرار گرفتن بر روی سطح دیوار نیاز به گرفتن بخشی از حفاظ را دارند . اما مدل شمشاد بدلیل ساخته شدن از میل گرد خاردار این امر را بدلیل وجود خارهای برنده و نفوذ پذیر به سطح دست ناممکن می کند .

استفاده از میلگرد خاردار در حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد (خاردار)

مدل شمشاد تماماً ساخته شده از میلگرد خاردار است . میلگرد خاردار محصول منحصر بفردیست که بدلیل وجود خارهای برنده از لمس و گرفته شدن آن جلوگیری بعمل می آورد. مدل شمشاد نیز بدلیل دارا بودن این ویٍژگی از بازدارندگی بالایی برخوردار است .

وجود تعداد زیادی خار علاوه بر افزایش ضریب امنیت مدل شمشاد ، تلفیقی بسیار زیبا از خار و برجستگی بر روی میلگرد با مدل شمشاد ایجاد میکند که از لحاظ شکل ظاهری مدل شمشاد را منحصر به فرد می کند .

وجود این میلگرد علاوه بر هندسه هدفمند در مدل شمشاد میزان خطر را حد زیادی برای سارقین افزایش داده است .
جوش co2 در حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد (خاردار)
تمامی اتصالات موجود در مدل شمشاد از نوع جوش co2 می باشد که به کار گیری این جوش از ویژگی های اصلی ساخت مدل شمشاد به شمار می رود.

جوش co2 بدلیل آلیاژ بسیار سخت و نبود هر گونه منفذ در آن،از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.

جوش co2 در مدل شمشاد باعث می شود فشار وارده به قسمت های مختلف این مدل از ناحیه اتصالات بخوبی تحمل و دفع شود و مدل شمشاد مقاومت حداکثری را از خود در برابر فشار و تکان های وارده نشان دهد.

پوشش رنگ الکترواستاتیک با آستر زد زنگ در حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد ( خاردار )

پوشش رنگ به کار رفته در مدل شمشاد همانند دیگر تولیدات ناوک حفاظ از نوع رنگ الکترواستاتیک یا همان کوره ای با آستر زد زنگ است که ماندگاری و مقاومت بسیار بالایی را در برابر شرایط مختلف آب وهوایی داراست.

به کارگیری آستر زد زنگ در کنار پوشش رنگ الکترواستاتیک ،ویژگی منحصر به فرد محصولات ناوک حفاظ به شمار می رود این ویژگی مقاومت رنگ را در برابر خوردگی و فرسایش تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد .

همچنین طیف رنگ های ارائه شده در مدل شمشاد متنوع و چشم گیر است. مدل شمشاد در رنگ هایی به مانند: قهوه ای سوخته و روشن ، سفید ،کرم ، مشکی ، زرد ، سبز ، قرمز و … عرضه می گردد.

پیشنهاد ناوک حفاظ برای انتخاب رنگ محصول ، استفاده از رنگ های تیره و یا نزدیک به تیره است.

رنگ های تیره درمواجهه با شرایط مختلف آب وهوایی عملکرد بسیار بهتری نسبت به رنگ های روشن و مخصوصا سفید از خود نشان می دهند.

پوشش کف حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد ( خاردار )

پوشش کف حفاظ شاخ گوزنی مدل شمشاد پروفیل های 30.20 میلی متر است که این پروفیل ها در ابعادی به طول 2 متر طول می باشند و مدل شمشاد بر روی آنها قرار داده و با استفاده از جوش co2 به آن متصل می شود .

سایز های تولید شده حفاظ های شاخ گوزنی مدل شمشاد (به ارتفاع)

ارتفاع 50 سانتی متر : مناسب برای دیوارهایی با ارتفاع بلند و استفاده برروی حفاظ های قدیمی با پایه های ایستاده و از پیش کار شده
ارتفاع 60 سانتی متر : مناسب برای دیوارهایی با ارتفاع بلند
ارتفاع 70 سانتی متر : مناسب برای دیوارهایی با ارتفاع نسبتاً بلند و متوسط
ارتفاع 80 سانتی متر : مناسب برای دیوار هایی با ارتفاع متوسط ( اکثر دیوار ها )
ارتفاع 90 سانتی متر : مناسب برای دیوارهایی با ارتفاع متوسط و نسبتاً کوتاه
ارتفاع 100 سانتی متر : مناسب برای دیوار هایی با ارتفاع کوتاه
ارتفاع 120 سانتی متر : مناسب برای دیوارهایی با ارتفاع کوتاه و یا خیلی کوتاه

سایز پیشنهادی ناوک حفاظ

از آنجایی که ارتفاع بیشتر دیوارها در کشور ما اندازه ی متوسطی دارند به این معنی که نه کوتاه هستند و نه خیلی بلند ،سایز متناسب و استاندارد این قبیل دیوار ها در مدل شمشاد ارتفاع 80 سانتی متر است.

دلیل آن نیز ارتفاع و پهنای استاندارد آن متناسب با دیوار و همچنین قیمت مناسب تر آن نسبت به ارتفاع های بالاتر از این سایز می باشد.

چرا مدل شمشاد ؟( خاردار )

مدل شمشاد به علت هندسه هدفمند و کاربردی و همچنین ساخت آن با میل گردهای خاردار و استفاده از جوش co2 ،پوشش رنگ الکترواستاتیک و طیف گسترده رنگ های عرضه شده در این مدل ،دارا بودن سایز های مختلف و متناسب به نیاز و سلیقه مشتریان و همچنین متناسب با نوع دیوار، پهنای مناسب با سطح دیوار ورعایت اصول نفوذ ناپذیری، مدل شمشاد را بعنوان یک پکیج کامل برای استفاده برروی انواع دیوارها نموده است.

شما برای خرید اینترنتی این مدل از حفاظ های شاخ گوزنی می توانید به سایت دیگر ناوک حفاظ مراجعه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.