سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی آبشاری کوتاه | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی آبشاری کوتاه

ویژگی های بارز حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری کوتاه
توضیح فنی هندسه حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری کوتاه

حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری کوتاه مدلی است که قرارگیری قطعات در آن دارای نظم به خصوصی است و برای مشتریانی که سلایق آنها نظم زیاد در حفاظ را می پسندد گزینه مناسبی است.

شکل تمامی قطعات در این مدل به صورت آبشاری یا نیم دایره در سایز های متفاوت است که به صورت ضربدری در دیگر قطعه مجاور خود قرار داده شده و با استفاده از جوش Co2 به هم متصل گردیده است. این حالت قرارگیری و اتصال مقاومت بالایی را به حفاظ در برابر فشاروارده به آن می دهد.

پهنای این مدل 50 سانتی متر است که با توجه به عرض کمتر سطح دیوار آن را به خوبی پوشش می دهد و محلی برای قرارگیری سارقین بر روی دیوار باقی نمی گذارد. رعایت اصل نفوذ ناپذیری در حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری کوتاه

پیکان های ردیف نخست رو به پایین و از سطح دیوار بیرون زده که بازدارندگی بالایی را سبب می شود . ردیف دوم رو به جهت مخالف یعنی بالا قرار گرفته که در واقع جا و محلی برای قرار دادن کف پا بر روی حفاظ باقی نمی گذارد و این قرار گیری قطعات در ردیف بالاتر نیز تکرار شده است .

با توجه به آبشاری و خمیده بودن قطعات این مدل و بیرون آمدن آن ها از لبه ی دیوار در هر ردیف ، ضریب امنیتی حفاظ را بالا برده است .

مواد به کار رفته در حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری کوتاه

میلگرد 12 میلی متر
در ساخت تنه اصلی مدل آبشاری کوتاه از میلگرد 12 میلی متر استفاده شده که استفاده از این میلگرد استحکام بالایی به حفاظ می دهد .
میلگرد 10 میلی متر
تمامی قطعات شکل داده شده که به صورت آبشاری می باشند از میلگرد فابریک 10 میلی متر می باشند که به هم با استفاده از جوش Co2 متصل شده اند .
پوشش کف که این مدل بر روی آن کار گذاشته شده پروفیل های 30*20 میلی متر است که در ابعادی به طول 2 متر می باشند .


جوش Co2 در حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری کوتاه

تمامی اتصالات مدل آبشاری کوتاه از نوع جوش Co2 می باشد که استفاده از این جوش از ویژگی های اصلی مدل آبشاری کوتاه به شمار می رود. جوش Co2 به دلیل آلیاژ بسیار سخت و نبود هرگونه منفذ درآن مقاومت بالایی را به مدل آبشاری کوتاه می دهد .
استفاده از جوش Co2 در این مدل فشار وارده به آن را از ناحیه اتصالات به خوبی تحمل و دفع می کند و مدل آبشاری کوتاه مقاومت حداکثری از خود در برابر فشار و تکان های وارده نشان می دهد .
پوشش رنگ الکترواستاتیک با آستر زد زنگ در حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری کوتاه
پوشش رنگ به کار رفته در این مدل مانند دیگر تولیدات ناوک حفاظ پوشش الکترواستاتیک با آستر زد زنگ است .آستر زد زنگ در لایه زیرین برای جلوگیری از خوردگی و لایه رنگ اصلی الکترواستاتیک یا همان کوره ای است که مقاومت و ماندگاری بالایی از خود در برابر شرایط مختلف آب و هوایی نشان می دهد

به کارگیری آستر زد زنگ در کنار پوشش رنگ الکترواستاتیک ،ویژگی منحصر به فرد محصولات ناوک حفاظ به شمار می رود این ویژگی مقاومت رنگ را در برابر خوردگی و فرسایش تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد .

همچنین طیف رنگ های عرضه شده در مدل آبشاری کوتاه متنوع و چشم گیر است . این مدل در رنگ های مختلفی مانند قهوه ای سوخته ، قهوه ای روشن ، سفید ، کرم ، مشکی و … عرضه می شود .

چرا مدل آبشاری کوتاه؟

پهنای مناسب نسبت به سطح دیوار ، هندسه هدفمند ، بازدارندگی بالا ، استفاده از میلگرد 12 میلی متر ، اتصالات متعدد با استفاده از جوش Co2 ، رنگ الکترواستاتیک با آستر زد زنگ از ویژگی های بارز مدل آبشاری کوتاه است که به همراه داشتن نظم به خصوص ، آن را به گزینه مناسبی برای خرید و استفاده بر روی دیوار بدل کرده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.