سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی آبشاری پایه دار | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی آبشاری پایه دار

ویژگی های بارز حفاظ شاخ گوزنی آبشاری با پایه ایستاده
هندسه فنی حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری با پایه ایستاده :

ناوک حفاظ یکی از مدل های حفاظ شاخ گوزنی خود را به نام آبشاری با پایه های ایستاده جایگزین مدل رایج ایستاده ی بلند و مرسوم قدیمی کرده است. با این تفاوت که نقاط ضعف مدل های قدیمی در مدل آبشاری با پایه های ایستاده ناوک حفاظ حذف گردیده است .

در مدل آبشاری با پایه های ایستاده ناوک حفاظ پایه ها از جنس پروفیل های 2020 بلند هستند و بطور عمودی کار گذاشته شده اند و بر خلاف مدل های رایج قدیمی که پروفیل یا تسمه ای را از میان این پایه ها بصورت افقی قرار می دادند که خود تکیه گاه و محلی برای قراردادن کف پا و بالا رفتن می بود هیچ گونه قطعه ای در این محل قرار داده نشده است و این پایه ها بصورت یک پارچه و بدون قطع شدن از کف تا بالای خود کار شده اند.

در بالای این کلاف ،حفاظ آبشاری کار شده که قطعات آن بصورت مورب و ضربدر از میان یکدیگر گذر کرده و با استفاده از جوش co2 بهم متصل شده اند و فضایی میان قطعات باقی نگذاشته و راه نفوذ سد را نموده است .

همچنین پهنای این مدل در بالای آن 50 سانتی متر است که هر گونه امکانی را برای بالا رفتن و قرار گیری بر روی حفاظ باقی نگذاشته . پیکان های ردیف نخست بصورت آبشاری رو به پایین و در واقع رو به سارقین قرار داده شده و ردیف های بالایی در بهترین شکل در جای خود رو به بالا قرار گرفته اند که در واقع جهت بازدارندگی از رد شدن تعبیه شده و قرار داده شده اند .

تعداد پیکان ها در این مدل بر خلاف مدل های ایستاده قدیمی تعدد چشم گیری دارد که باز دارندگی بالایی را به حفاظ می دهد .

مواد به کار رفته در حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری با پایه های ایستاده :

پروفیل 2020
پایه های این مدل تماماً از پروفیل های 2020 ساخته شده که در طول هر یک متر 7 عدد از آنها در میان 2 ردیف پروفیل 3020 که در کف و بالای این پایه ها قرارگرفته ،کار شده است. بلندی این پروفیل های ایستاده از یک متر تا یک مترو 20 سانتی متر بستگی به ارتفاع حفاظ متغیر است .

پروفیل های 20*20 میلی متر ،مقاومت بالایی را از خود در برابر فشار و عدم خم شدن نسبت به 4 پهلو و میل گرد های رایج در مدل های ایستاده ی قدیمی دارا هستند .

میلگرد فابریک 10 میلی متر ساده
در نهایت بر روی این کلاف ساخته شده از پروفیل حفاظ آبشاری قرار میگیرد که از میلگردی به قطر 10 میلی متر ساخته شده که از لحاظ شکل هندسی و قرار گیری پیکان ها کاربردی و هدفمند می باشند .

جوش co2 در حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری با پایه های ایستاده

تمامی اتصالات در مدل آبشاری با پایه های ایستاده از نوع جوش co2 می باشد که به کارگیری این جوش از ویژگی های اصلی این مدل به شمار می رود .

جوش co2 در مدل آبشاری با پایه های ایستاده فشار وارد شده به قسمت های مختلف این مدل از ناحیه اتصالات بخوبی تحمل و دفع می کند و مدل آبشاری با پایه های ایستاده مقاومت حدااکثری را از خود در برابر فشار و تکان های وارده نشان دهد .

پوشش رنگ الکترواستاتیک با آستر ضد زنگ در حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری با پایه های ایستاده :

پوشش رنگ استفاده شده در این مدل همانند دیگر تولیدات ناوک حفاظ رنگ الکترواستاتیک یا همان کوره ای با آستر زد زنگ است ،که ماندگاری و مقاومت بالایی را در برابر شرایط مختلف آب و هوایی داراست .

به کارگیری آستر زد زنگ در کنار پوشش رنگ الکترواستاتیک ،ویژگی منحصر به فرد محصولات ناوک حفاظ به شمار می رود این ویژگی مقاومت رنگ را در برابر خوردگی و فرسایش تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد .

همچنین طیف رنگ های ارائه شده در مدل آبشاری با پایه های ایستاده متنوع و چشم گیر است .

مدل آبشاری با پایه های ایستاده در رنگ هایی مانند قهوه ای سوخته ، قهوه ای روشن ،سفید ،مشکی ،کرم ،زرد ،سبز ، قرمز و … عرضه می گردد .

پیشنهاد ناوک حفاظ برای انتخاب رنگ محصول شما :

رنگ های تیره از لحاظ ماندگاری و طول عمر در برابر شرایط مختلف آب و هوایی از رنگ های روشن عملکرد بسیار بهتری را از خود نشان می دهند . در انتخاب رنگ حفاظ خود سعی کنید از رنگ های تیره مانند قهوه ای سوخته و مشکی و یا رو به رو تیره و نزدیک به آن استفاده کنید تا از لحاظ طول عمر و ماندگاری بهترین عملکرد را داشته باشند دراین میان رنگ قهوه ای سوخته یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب رنگ محصول شماست .

سایز های تولید شده حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری با پایه های ایستاده : (به ارتفاع)

ارتفاع 150 سانتی متر : مناسب برای دیوار و فضاهای باز آپارتمان ها و نمای جلوی ویلاها
ارتفاع 175 سانتی متر : مناسب برای دیوار و فضاهای باز آپارتمان ها و نمای جلوی ویلاها

چرا مدل آبشاری با پایه های ایستاده ؟

از آنجایی که دیوار آپارتمان ها دارای طول کمی هستند و به دلیل موقعیت شان نیازمند استفاده از حفاظ هایی با ارتفاع بلند می باشند .

حفاظ آبشاری با پایه های ایستاده ،حفاظ مناسب اما با تفاوت قیمت بالاتر ، دارای جوش co2 و رنگ الکترواستاتیک و همچنین هندسه هدفمند در قرار گیری قطعات برای جلوگیری از نفوذ ،حفاظی مناسب برای دیوار های آپارتمان و نمای جلوی ویلا ها و خانه های ویلایی است .

شما برای خرید این مدل از حفاظ های شاخ گوزنی به صورت اینترنتی می توانید به سایت دیگر ناوک حفاظ مراجعه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.