سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

نکات مهم در مورد حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

نکات مهم در مورد حفاظ شاخ گوزنی

پیشینه حفاظ

امروز با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی وسایل و امکاناتی به وجود آمده است که با استفاده از آن ها می توان از دارایی های خود حفاظت کنیم.

این امکانات و وسایل شامل دوربین های مداربسته و حسگرهای حرکتی و غیره می باشد که با استفاده از این امکانات که با رشد تکنولوژی به وجود آمده است می توان حریم خود را محفوظ کرد

در این جا نکته ی وجود دارد که متجاوزان از آن به خوبی آگاه هستن تمامی این امکانات که در بالا ذکر شد بدون وجود برق کاملا بی کاربرد هستند.

با خواندن تاریخ متوجه می شوید که در گذشته انسان‌ها همواره با خطرات و مشکلاتی از قبیل حمله حیوانات وحشی و یا قبایل دیگر و یا مردم سرزمین‌های دیگر که برای غارت و کشورگشای و …روبه‌رو بوده‌اند برای محافظت از خود در دوره‌های گوناگون از راه و روش‌های گوناگونی استفاده کرده‌اند.

در این دوره نیز هستند انسان هایی که بدون توجه به وسائل انسانی وارد حریم خانه شما می شوند و مانند غارت گران همه چیز را می برند.

بدون وسایل امنیتی نمی توان در برابر افرادی که بر اساس شواهد بر زن و مرد رحمی ندارند و مانند غارت گران گذشته دست به هر کاری می زنند مقاوم بود.

این افراد سعی می کنند وارد خانه شوند اگر مانعی در برابر خود نبینند به راحتی می توانند وارد خانه شوند.

در صورت نبودن افراد در خانه آن را به غارت می برند.

برخی از این افراد مسلح هستند و در شواهدی که مشاهده شده در صورت دیدن افراد در منزل و یا نگهبانی ویلا یا باغ ها دست به کارهای وحشیانه ای می زنند و افراد را مورد حمله قرار داده و زخمی می کنند.

این امر بسیار جای تاسف دارد که در قرن بیست و یکم هنوز شاهد این گونه رفتار ها باشیم. تاریخ ثابت کرده است در هر دوره ای از زمان هستند انسان هایی که به دور از انسانیت زندگی کنند.

از این رو ما وظیفه خود می دانیم که خانه و باغ و ویلا و حتی شرکت ها را ایمن سازی و غیر قابل نفوذ کنیم تا در برابر متجاوزان در امان باشیم.

برای جلوگیری از نفوذ متجاوزان کشیدن دیوار، کار گذاشتن دوربین و حسگرهای حرکتی و آژیر دزدگیر و … کافی نمی باشد.

حفاظ شاخ گوزنی

گروه صنعتی ناوک حفاظ برای حفاظت بیشتر از خانه خود به کمک شما آماده است تا با نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار امنیت خانه خود را بالا برده و با قرار دادن مانعی بر روی دیوار که عبور از روی آن تقریبا غیر ممکن است خانه خود را از گزند متجاوزان در امان بگذارید.

این شرکت برای این که شما قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید و نسبت به مشخصات ساختمان خود بتوانید بهترین حفاظ شاخ گوزنی را انتخای کنید.

از جمله تولیدات این گروه صنعتی حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری، لاله ای، لیلیوم و غیره می باشد که عبور سارقین را غیر ممکن می سازد.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

نسل جدید حفاظ شاخ گوزنی در حال رشد است. شرکت ها و کارگاه های زیادی اقدام به تولید این مدل از حفاظ ها کرده و این حفاظ ها با مدل ها و نام های متفاوت وارد بازار می شوند.

این مدل ها تفاوت های زیادی با هم دارند شما باید انتخاب کنید کدام مدل را بخرید.

اما نکته قابل توجه این است چقدر در مورد حفاظ اطلاعات داریم و چگونه حفاظی را باید انتخاب کنیم. در انتخاب حفاظ مناسب چندین فاکتور وجود دارد که تعدادی از آن ها به سلیقه مشتری بستگی دارد مانند رنگ حفاظ، ارتفاع حفاظ و یا اینکه مدل حفاظ به چه شکل باشد.

یکی از مزیت های این نسل حفاظ روی دیوار  تنوع آن می باشد که به مشتری این قدرت را می دهد که بتواند حفاظ دلخواه خود را انتخاب کند؛ اما در این بین فاکتورهای مشترکی در بین همه مدل های حفاظ با هر برندی وجود دارد که مشتری نمی بیند و نمی تواند بدون داشتن اطلاعات از کیفیت حفاظی که می خرد آگاه باشد. به چندین مورد از این اطلاعات می پردازیم.

ارتفاع حفاظ

مهمترین و اساسی ترین فاکتور در انتخاب نرده روی دیوار بحث امنیت می باشد.

 در هنگام انتخاب و خرید حفاظ شاخ گوزنی باید توجه داشته باشیم که در مرحله اول دارای ارتفاع کافی (حداقل 75 سانتی متر) باشد و عرض آن (حداقل 50 سانتی متر) باشد که تمام سطح دیوار را پوشش داده و تا متجاوزان نتوانند از آن عبور کنند.

کارایی حفاظ

در مرحله بعد حفاظ باید دارای کارایی بالایی باشد. بازدارنده باشد و تراکم آن باید به شکلی باشد که امکان ایجاد پله شدن را از بین ببرد و متجاوز نتواند عبور کند.

 کارایی حفاظ شاخ گوزنی رابطه مستقیم با طراحی حفاظ را دارد که از مهمترین مباحث در خرید حفاظ می باشد. در خرید حفاظ حتما باید به طراحی آن دقت داشت که به صورت یکنواخت و ریتمیک باشد که تاثیر به سزایی در زیبایی حفاظ دارد.

نوع جوش حفاظ

 از دیگر مسائلی که در طراحی حفاظ شاخ گوزنی به وجود می آید نحوه نقاط اتصال شاخه ها به یکدیگر می باشد. شاخه ها باید طوری به یکدیگر متصل شوند که امکان شکستگی آن ها به پایین ترین حد ممکن برسد و میزان امنیت به بالاترین حد ممکن برسد.

رنگ آمیزی حفاظ

یکی دیگر از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در بحث زیبایی و امنیت رنگ آمیزی حفاظ می باشد. رنگ آمیزی باید به صورت یکنواخت باشد و تمام سطح حفاظ را پوشش دهد تا در اثر رطوبت و شرایط جوی مانند باد باران به حفاظ آسیب نرسد که بهترین روش رنگ آمیزی به صورت الکترواستاتیک می باشد.

معایب جوش یک طرفه

بحث جوشکاری در حفاظ یکی دیگر از مواردی می باشد که در هنگام خرید حفاظ باید به آن دقت فراوانی داشته باشیم. جوش ها باید به صورت دو طرفه باشد تا استحکام داشته باشند.

جوش یکطرفه در مقابل جوش دوطرفه هیچ مقاومتی ندارد و در کمترین تکان امکان شکستن را دارد. در صورت شکستن چندین شاخه امکان عبور سارقین بسیار بالا می رود و عملا حفاظ ناکارآمد می شود.

 با توجه کردن به چندین نکات ساده می توانیم حفاظی مناسب برای منزل،  محل کار، باغ و یا ویلا و حتی کارخانه خود انتخاب کنیم و عبور سارقین را غیر ممکن سازیم. از دیگر نکاتی که در انتخاب حفاظ می توان پرداخت انتخاب ارتفاع حفاظ می باشد. حفاظ ها در ارتفاع های حداقل 75 و حداکثر 120 الی 150 تولید می شود.

انتخاب حفاظ شاخ گوزنی مناسب

تحقیقات در مورد نوع انتخاب ارتفاع حفاظ در بین مشتریان نشان داده است که مردم بر این باورند اگر هر چه ارتفاع حفاظ بالاتر رود امنیت نیز بالا می رود و خیلی کمتر به نمای ساختمان و زیبایی ساختمان توجه می کنند. حفاظ مدرن که به نام های ( حفاظ لیلیوم ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ آبشاری حفاظ نیزاری ، حفاط خار بوته ای  و …) از آن یاد می شود.

 باید طوری انتخاب شوند که با نمای ساختمان همخوانی و هارمونی داشته باشد. در انتخاب حفاظ باید به سه عامل تراکم و ارتفاع و عرض با یکدیگر و در کنار یکدیگر نگاه کرد و انتخاب کرد.

شما می توانید برای انتخاب بهترین و مناسب ترین حفاظ برای منازل و مکان هایی که نیاز به حفاظ دارند با شرکت تک حفاظ تماس گرفته و درخواست مشاوره و بازدید رایگان از منازل خود را داشته باشید.

ناوک حفاظ با تولید طیف وسیعی از انواع حفاظ در مدل های گوناگون رنگ های سفارشی و در تراکم مختلف و همراه با رنگ استاتیک و جوش مرغوب co2 دو طرفه آماده خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد.

شما برای خرید آنلاین حفاظ شاخ گوزنی می توانید به سایت دیگر ناوک حفاظ مراجعه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.