سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

مزیت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های قدیمی | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

مزیت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های قدیمی

حفاظ های قدیمی خیلی از ویژگی ها و خصوصیات حفاظ شاخ گوزنی را ندارند.

نکته قابل توجه این است که در اکثر اوقات از فلزاتی برای ساخت حفاظ های قدیمی استفاده می شد که اصلا مناسب ساخت نرده حفاظ نیستند.

افراد به دلایل زیادی از نرده های حفاظ استفاده می کنند ولی در آخر همه برای حفظ آرامش و امنیت اقدام به نصب نرده حفاظ می کنند.

ورود حیوانات به ساختمان

یکی از دلایل بر هم زدن آرامش ورود حیوانات به محل سکونت یا محل کار است.

نرده حفاظ های قدیمی توانایی جلو گیری از ورود حیوانات را نداشته اند. دلیل این ضعف که در این مدل از حفاظ ها دیده می شود وجود فاصله زیاد در بین میله های حفاظ می باشد. این فاصله به اندازه ای ست که حیوانات به راحتی وارد ساختمان می شوند.

زنگ زدگی در حفاظ های قدیمی

دیگر نقطه ضعف حفاظ های قدیمی سهولت در زنگ زدن آن است و این به خاطر نکته ای ست که در بالا اشاره کردیم این ضعف بزرگ به دلیل استفاده نکردن از فلز مناسب برای ساخت حفاظ است.

همین طور که می دانید آهن جزء سخت ترین مواد اولیه ساخت است ولی این آهن سخت اگر در مجاورت هوا و آب قرار گیرد به ماده ی شکننده و غیر مقاوم تبدیل می شود.

از این رو حفاظ های قدیمی بعد از مدتی دچار زنگ زدگی می شود و اصطحکام خود را از دست می دهد.

حفاظ های قدیمی به دلیل نداشتن طرح و نقشه مهندسی مناسب که بتوان به خوبی از اشکال هندسی کمک بگیریم تا مانع ورود افراد بشویم دارای ضعف های فراوان هستند.

این حفاظ ها به گونه ای طراحی نشده اند که به افراد اجازه ندهند در کنار آنها بر روی دیوار ایستاد و یا به راحتی از روی آن عبور کنند.

بلکه حتی به سارقان این اجازه را می دهند که به عنوان دست آویز از آن ها استفاده کنند و به راحتی با گرفتن میله ها روی دیوار قرار بگیرند.

حفاظ های روی دیوار نباید به صورتی طراحی شوند که قابل لمس باشند.

این حفاظ ها دارای تراکم پایین هستند به زبان سادهتر تعداد لایه های پوششی آنها بسیار کم است در نتیجه  مشکل چندانی برای ورود به وجود نمی آورند.

می توان این طور گفت که شاید این نرده حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ها در گذشته می توانستند جلو سارقان را بگیرند، اما اکنون این افراد به خوبی روش های عبور از آنها را یاد گرفته اند و دیگر نباید به این حفاظ ها اعتماد کرد.

چرا از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم؟

در این زمانه برای همه افراد امنیت بسبر اهمییت بالایی دارد و نمی توان به سادگی از کنارش گذشت و راهکار های حفظ امنیت را پشت گوش انداخت.

روش های قدیمی که برای حفظ امنیت به کار گرفته می شد دیگر کارایی ندارند.

ما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از نرده حفاظ شاخ گوزنی می توانید به خوبی از ایمن بودن محل سکونت خود آسوده خاطر باشید.

شاید در ابتدا شما هزینه ای بابت خرید و نصب حفاظ پرداخت می کنید، اما این موضوع به شما اطمینان خاطر می دهد که سایر اموال و دارایی های شما در امنیت هستند.

شما می توانید ارامش روحی و روانی ناشی از وجود یک حفاظ شاخ گوزنی نیز و قابل اطمینان را نیز به آرامشی که امنیت برای شما می آورد اضافه نمایید .

تصور کنید یک روز وارد منزل خود بشوید و مشاهده کنید تمام وسایل شما را برده اند.

حتی بد تر از آن، فکر کنید زمانی فرزندان خود را در خانه تنها گذاشته باشید و فردی وارد ساختمان شود.

این اتفاق بسیار ترسناک و در عین حال بسیارمحتمل است. اما به جای این که چنین ریسکی بکنید،

می توانید با هزینه ای بسیار معقول جلوی این اتفاقات را بگیرید.

به راحتی از منزل، ویلا و ساختمان خود خارج شوید و بدانید هیچ فرد دیگری نمی تواند وارد آن شود.

مهمترین مبحث :

از مهمترین مباحث ما برای نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی و .. ایجاد محیطی امن برای شما و خانوده تان از نظر امنیت محیط پیرامون شما است

چرا که شما در منزل، محل کار، باغ یا ویلای خود اکثرا در حال استراحت هستید و این مکان ها مکان آرامش شماست و شما در این جایگاه ها نمی توانید همیشه آماده دفاع از خود باشید پس با توجه به توصیه ها و منطق پیش گیری مقدم بر تمام اصول است .

بهتر است روش های قدیمی را به سرعت کنار بگذارید این که سارقان به مرور زمان از روش های پیچیده تری برای سرقت استفاده می کنند

واقعا جای تاسف است که برخی از افراد هنوز هم به این روش های قدیمی به سبب امنیت جان و مال و ناموس خود اعتماد می کنند.

اما همان طور که برخی از شیوه های سارقان در بالا مطرح شد، این روش ها نمی توانند نتیجه بخش باشند.

خرید حفاظ شاخ گوزنی را در اولویت قرار دهید

ممکن است خرید خود را عقب بی اندازید، اما تا آن زمان باید بدانید هر روز این خطرات برای شما وجود دارد که هنگام استراحت یا خواب در منزل و محل اقامت شما افرادی به عنوان سارق و دزد کمین کرده و یا در حال سرقت هستند

و این فقط و فقط در یک سهل انگاری در زمان و انتخاب یک نرده حفاظ فلزی برای یک مکان چهار دیواری است که بیشترین بار امنیت را در این اماکن دیوار دارد .

بهتر است پیش از آن که در ساختمان جدیدی مستقر شوید این کار را انجام دهید.

شما هیچ وقت خانه خود را بدون در رها نمی کنید. چرا که می دانید احتمال خطرات بسیار زیادی وجود دارد.

تمامی این اتفاقات از روی دیوار هم به سادگی می تواند اتفاق بیافتد. هیچ گاه سرمایه خودتان را مکان عمومی و بدون مراقبت رها نمی کنید.

دیوارها هم باید به همان اندازه مقاوم شوند. اگر این کار را در ابتدا نکنید، مجبور خواهید شد روزی آن را انجام دهید

اما ضرر مالی و یا حتی جانی که جبران نا پذیر متا را در برابر ورود سارقان، با یک حفاظ مقاوم ایمن سازید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.