سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

دلیل برتری حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

دلیل برتری حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهتر از حفاظ های دیگر است؟

امروز در اکثر نقاط شهر به راحتی می توان انواع حفاظ ها را که برای جلوگیری از ورود افراد بر روی دیوار ها نصب شده اند را دید.

اما در بین تمامی این حفاظ ها حفاظ شاخ گوزنی بسیار بیشتر به چشم می خورد. این مدل از حفاظ نسبت به دیگر حفاظ ها بیشتر قابل استفاده قرار گرفته و این موضوع باعث می شود که در ذهنمان سوالات زیادی شکل بگیرد.

 چیزی که در ابتدا به ذهنمان می رسد این است که حفاظ شاخ گوزنی بدون شک دارای برتری و مزیتی نسبت به دیگر حفاظ هاست که به این میزان مورد انتخاب قرار می گیرند.

ولی این سوال هنوز برقرار است که این مزیت ها شامل چه چیزهایی ست. ما سعی می کنیم با توجه به تخصصی که در این امر داریم پاسخ این سوال را برای شما توضیح دهیم.

اصلی ترین دلیل برای خرید حفاظ های دیوار برقراری امنیت برای منازل بوده است. دیوار خود اولین حفاظ خانه ست ولی با گذشت زمان افراد متوجه شدند که عبور از روی دیوار کاری بسیار ساده است از گذشته تا به حالا متخصصان امنیت و افراد مالک در پی راهکار هایی برای اضافه کردن مانعی فیزیکی بر روی دیوار هستند.

انتخاب مناسب این مانع سال هاست که قابل بحث بوده و هست.

امروزه نوعی حفاظ به بازار عرضه شده است که به دلیل اینکه از شاخ های گوزن ایده گرفته شده است به نام حفاظ شاخ گوزنی معروف است.

این حفاظ ها ادعا دارند که به خوبی می توانند امنیت منازل را به وجود بیاورند. این ادعا با توجه به ویژگی هایی این مدل از حفاظ می باشد.

حال باید این ویژگی ها رو مورد ارزیابی قرار دهیم تا ببینیم این ادعا درست است یا نه؟

 طراحی و ساخت حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای ست که دارای شاخه های در هم تنیده ای می باشد و این شاخه ها به دلیل بالا بودن تراکمی که دارند توانایی دارند تا از ورود افراد جلوگیری کنند. این حفاظ جزء جدیدترین و بهترین حفاظ هاست به دلیل اینکه هدف اصلی ما برای نصب حفاظ جلوگیری از ورود افراد بیگانه ست که این حفاظ برای ما این کار را می کند.

چندی پیش افراد از نصب حفاظ بر روی دیوار خود امتناع می کردند و دلیل آن بر هم زدن زیبایی نما بود

البته کاملا حق داشتن چون هزینه زیادی برای نمای ساختمان خود متحمل شده بودند و با نصب حفاظ زیبایی ساختمان از بین می رفت.

ولی از آن طرف نبود حفاظ کار سارقان را راحت کرده بود آنها بدون هیچ مانعی وارد ساختمان می شدند.

در اینجا بود که مطرح شد زیبایی مهمتر است یا امنیت؟

مردم بعضی امنیت را اولویت قرار می دادند و بعضی زیبایی را و هر کدام وابسته به انتخاب خود دچار ضرر و زیان می شدند.

درست در همین زمان متخصصان به فکر طراحی و ساخت حفاظی بودند که هر دو را داشته باشد و به قول قدیمی ها دو سر سود باشد.

حفاظ شاخ گوزنی، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن می باشند. چرا که عرض زیادی دارند که بیشترین میزان عرض دیوار را تحت پوشش خود دارند. پس جایی برای قرار دادن دست و پا ندارند. از این رو احتمال سرقت بسیار پایین است.

ویژگی که باعث خاص بودن حفاظ های شاخ گوزنی می شود، وجود خارها و شاخه های در هم گره خورده که بسیار تیز می باشند، امکان هر گونه دزدی و سرقت را از بین می برد. زیرا در صورتی که فردی از این حفاظ بالا رود، خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به وی می شود.

هنوز یک سوال مانده که به طور درست جواب آن را نداده ایم آن ها این است که چرا حفاظ شاخ گوزنی بهتر از حفاظ های دیگر است؟

مهمترین ویژگی برای بهترین حفاظ بودن جنس متریال استفاده شده در ساخت حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

برخی از شرکت ها و کارگاه ها اقدام به ساخت حفاظ های قابل نصب بر روی دیوار با استفاده از ضایعات آهن می کنند.

که خرید این حفاظ ها که با این مواد اولیه ساخته می شود به دلیل پایین بودن ضریب امنیت و استحکام اصلا پیشنهاد نمی شود.

 ناوک حفاظ اقدام به تولید حفاظ شاخ گوزنی با بهترین متریال کرده که از ضریب استحکام و امنیت بالایی برخور دار است.

تراکم بالای حفاظ امکان ورود از بین نرده ها را به صفر رسونده است.بدیهی ست که هر چه تراکم حفاظ بالاتر باشد امکان نفوذ کمتر می شود. اگر شما بخواهید تراکم یک حفاظ شاخ گوزنی را تشخیص دهید تنها کافی ست تعداد میله های عمودی نصب شده بر روی حفاظ را داشته باشید. برای ساخت نرده شاخ گوزن ازمیلگرد نمره ۱۰ استاندارد و نو استفاده می شود.

این سازه پس از ساخت دچار خمش و پیچش نمی شود و امکان برش آن هم در ارتفاع بالا وجود نخواهد داشت. حتی با فرض امکان برش هم نمی توان از عرض زیاد حفاظ روی دیوار عبور کرد و لازم است تا موانع زیادی از میان برداشته شود که در عمل غیر ممکن است

شما برای خرید اینترنتی انواع حفاظ های شاخ گوزنی کافی ست به سایت دیگر ناوک حفاظ مراجعه کنید و خرید خود را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.