سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین حفاظ دیوار | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین حفاظ دیوار

چندین سال است که مردم اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار می کنند تا امنیت منزل و ساختمان خودشان را بالا ببرند.

اما سوال اصلی این است که در این بازار که انواع متفاوتی از حفاظ ها موجود است که قابلیت نصب بر روی دیوار را دارند. کدام یک از این حفاظ ها امنیت بالاتری نسبت به دیگر حفاظ ها دارد.

ما به عنوان یک متخصص در این موضوع سعی می کنیم اطلاعات اجمالی را بیان کنیم تا شما با دید بازتری اقدام به خرید حفاظ نمایید.

حفاظ شاخ گوزنی و امنیت

 همان طور که می دانید روش های زیادی برای بالا بردن امنیت خانه و محل سکونت بیان شده ولی باید دید روش های قدیمی هنوز هم اثر گذار هستند یا سارقان روش هایی برای مقابله با آن را یاد گرفته اند.

شما با انتخاب یک حفاظ مناسب می توانید امنیت محل سکونت خود را تضمین کنید.

متخصصان حفاظی را طراحی و ساخته اند که امروزه به نام حفاظ های شاخ گوزنی شناخته شده است.

حفاظ های شاخ گوزنی را می توان به عنوان ایمن ترین نوع حفاظ روی دیوار معرفی کرد. که چند سالی ست که طراحی و به بازار عرضه می گردد که امنیت فوق العاده ای دارند.

کار اصلی حفاظ های شاخ گوزنی به ارمغان آوردن امنیت برای ساختمان است که برای این امر باید باعث جلوگیری از ورود افراد، سارقان، حیوانات و…. می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته می شود اما به عنوان حفاظ پنجره نیز نصب می شود.

سیم خاردار به جای حفاظ

در گذشته نیز حفاظ های طراحی شده بودند ولی طراحی آنها کار آمد نبود اکثر حفاظ های طراحی شده به شکل نیزه یا سیم خاردار بودند. این نوع از حفاظ ها دارای نقاط ضعف زیادی هستند و این نقاط ضعف باعث پایین امدن امنیت می شد. دلیل دیگری که افراد از نصب حفاظ امتناع می کردند از بین بردن زیبایی نمای ساختمان بود

حفاظ مورد تایید پلیس

امروزه با طراحی و ساخت حفاظ های جدید نظیر حفاظ های شاخ گوزنی  حفاظ بوته ای حفاظ آبشاری و…. رشد چشمگیری در زمینه حفاظ ها ایجاد شد.

این حفاظ ها از نظر امنیت بسیار کاربردی هستند و صاحبان ملک دیگر دچار دوگانگی نمی شوند و دیگر نیاز نیست میان امنیت و زیبایی نمای ساختمان یکی را انتخاب کنند.

حفاظ شاخ گوزنی حتی برای تکمیل زیبایی برخی از نماها به کار می رود.این مدل از حفاظ از لحاظ امنیت مورد تایید و تاکید پلیس می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی دارای انواع طرح هاست که کارای هر طرح متفاوت از طرح دیگر است. هر کدام از طرح ها دارای ارتفاع های مختلف و عرض های متفاوت می باشد.

ارتفاع و عرض هر کدام از مدل ها متناسب با خود آن مدل طراحی شده است.

شما در انتخاب حفاظ باید به مدل، عرض و ارتفاع حفاظ انتخابی خود توجه کنید.

حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای طراحی شده است که این مدل از حفاظ ها بر روی انواع دیوار با متریال های مختلف قابل نصب است.

توجه کنید مناسب ترین عرض برای انواع حفاظ به صورت استاندارد ۵۰ سانتی متر می باشد که امکان عبور از حفاظ را به پایین ترین حد ممکن می‌رساند. عرض حفاظ به‌ اندازه ارتفاع حفاظ اهمیت دارد.

ساختار حفاظ های شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت .

 در ساخت این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده می شود و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناسان شرکت ناوک حفاظ قابل نصب است.

شما برای خرید اینترنتی و آسان حفاظ ها می توانید به سایت دیگر ناوک حفاظ مراجعه کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.