سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

تفاوت در وزن محصولات ناوک حفاظ | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

تفاوت در وزن محصولات ناوک حفاظ

وزن یکی از اساسی‌ترین فاکتورهای کیفیت یک نرده حفاظ است زیرا اساس ماهیت و استحکام یک نرده ی حفاظ ، مقدار آهنی است که تولیدکننده در آن به کار می‌برد. که این امر تا حدودی از چشم مصرف کننده پنهان می‌ماند .

هر اندازه یک نرده حفاظ از قطعات بیشتر در ساخت آن بهره برده باشد در پی آن نیز از اتصالات و ایمنی بیشتری نیزبرخوردار خواهد بود.

در اکثر تولیدات موجود در بازار که توسط تولیدکنندگان خرد انجام می‌پذیرد تا حد ممکن از وزن محصول خود می‌کاهند و به نوبه‌‌ای از میلگرد کمتری در ساخت محصول خود استفاده می‌کنند.

استفاده از میلگرد کمتر در ساخت نرده‌ های حفاظ ،قیمت تمام شده آن را برای تولید کننده پایین و سود حاصل از آن را بالا می‌برد. در حالی که از کیفیت حفاظ را بشدت می کاهد.

همچنین قطر و ضخامت میل‌گرد به کار رفته تاثیر بسزایی در استحکام و مقاومت نرده حفاظ داراست. که در اکثر موارد نیز از میل‌گرد با ضخامت کم جهت تولید نرده‌های حفاظ استفاده می‌شود.

این دلایل تا حد زیادی از مقاومت و استحکام نرده‌های حفاظ می‌کاهند تا جایی که در برخی موارد نرده‌های حفاظ عملا کارکرد بازدارندگی و محافظتی خود را از دست داده اما بعنوان نرده حفاظ بفروش میرسند .

در مقابل محصولات ناوک حفاظ بر اساس طرح و هندسه‌ای که مختص به هر کی از آنهاست دارای وزن معین و ثابتی است که تفاوت قابل ملاحظه‌ای در وزن با اکثر تولیدات موجود در بازار دارند. این تفاوت وزن چشم گیر بوده و تا یک سوم بیشتر از تولیدات دیگرنیز می‌باشد.

داشتن وزن مناسب و قطعات و اتصالات متعدد در محصولات ناوک حفاظ، به همراه قطر و ضخامت مناسب میلگرد به کار رفته، استحکام و مقاومت سازه حفاظ را در برابر فشار وارد به آن تضمین نموده‌ است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.