سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

تفاوت در نوع جوش محصولات ناوک حفاظ | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

تفاوت در نوع جوش محصولات ناوک حفاظ

   بیشتر تولید کنندگان حفاظ های شاخ گوزنی ،تولیدات خود را با استفاده از جوش الکترود تولید می نمایند .

جوش الکترود برای اتصال صحفات فلزی تخت و مسطح طراحی شده است که محل اتصال تخت و طولانی دارند مانند اسکلت های فلزی و نه برای استفاده در اتصالات فلزی ناهموار مانند اتصال قطعات میلگردی.

   جوش الکترود برای استفاده در اتصالات ناهموار ،مانند فضای خالی و غیر هم سطح میان دو میلگرد که محل اتصال ناچیزی دارند مناسب نمی باشد که بدلیل قطر زیاد همراه با پوشش سیم الکترود ، توانایی قرار گرفتن در فضای کم و ناچیز میان دو میل گرد را ندارد .

در صورت استفاده الکترود در این فضا ،بخشی از آن خالی و بدون جوش می ماند که باعث ایجاد جوش ناسالم و یا به اصطلاح کرم خورده می گردد که بسیار ترد و شکننده میباشند .

   در صورت بوجود آمدن این جوش که درصد آن در اتصالات میلگردی با استفاده از الکترود بالاست ،این جوش مقاومت بسیار پایینی در برابر کمترین فشار های ممکن از خود نشان می دهد و نرده حفاظ استحکام لازم را در ناحیه اتصالات از دست می دهد

   ناوک حفاظ با به کارگیری دستگاههای co2 از نوع اینورتر و با استفاده از نیروی مجرب اقدام به جوشکاری بر روی محصولات خود می نماید .

   جوش co2 از آلیاژ بسیار سختی تشکیل شده است که بسیار مقاوم تر از جوش الکترود است .

  جوش co2  بعلت نازک بودن سیم های جوش که نهایتا دارای ضخامت 2میلیمتر و بدون پوشش میباشد برای اتصالات میل گردی نرده های حفاظ بسیار مناسب و ایده آل میباشند زیرا بطور کامل فضای خالی وغیر هم سطح دو میل گرد را پوشش داده و پر می نمایند .

   ناوک حفاظ محصولات خود را تماما با استفاده از جوش co2 جوش کاری نموده که از این لحاظ بالاترین سطح ایمنی را در ناحیه اتصالات دارا می باشند .

   این نکات مهم تا حد زیادی از دید مصرف کننده پنهان می ماند که در اینجا به آنها اشاره شد .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.