سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

تفاوت در میلگرد به عنوان مواد خام ناوک حفاظ | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

تفاوت در میلگرد به عنوان مواد خام ناوک حفاظ

میلگرد به عنوان مواد تشکیل دهنده اصلی در ساخت نرده‌های حفاظ شاخ گوزنی در بین تمامی تولیدکنندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اکثر تولیدکنندگان حفاظ‌های شاخ گوزنی از میل‌گردهایی در ساخت محصولات خود استفاده می‌کنند که به روش کششی یا بازیافتی تولید می‌گردند.

این میلگردها دارای زدگی و یا خوردگی‌هایی در بدنه خود می‌باشند که میلگرد درآن ناحیه از مقاومت پایینی برخوردار است.

همچنین بدلیل واحد متری بودن فروش نرده‌های حفاظ شاخ گوزنی (و نه بر اساس وزن آن) ،اکثر تولیدکنندگان حفاظ های شاخ گوزنی از میلگردهایی با قطر و ضخامت پایین تر از حد مجاز استفاده می‌کنند .

دلیل این امر پایین آوردن هزینه تولید و بالا بردن سود حاصل از فروش نرده‌ها است که این ضخامت کم ،باعث مقاومت پایین نرده حفاظ در نواحی مختلف در برابر فشار و ایستادگی بمراتب پایین آن می‌شود.

در مقابل گروه صنعتی ناوک حفاظ از بهترین مواد خام در ساخت محصولات خود استفاده می‌نماید.

میلگردهای درجه یک که دارای قطر و ضخامت مناسبی برای ساخت نرده ‌های حفاظ هستند از شرکت‌های معتبر تولید میلگرد به کارخانه انتقال داده می‌شوند و در مجموعه ناوک حفاظ با روشهای مکانیزه ی تولید به محصولات با کیفیت تبدیل می‌گردند.

به کارگیری مواد خام مرغوب، تضمین کننده کیفیت یک کالای معتبر است که مصرف کننده ممکن است در نگاه نخست متوجه آن نگردد،اما در طولانی مدت شاهد کیفیت و طول عمر محصول خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.