سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

تفاوت در طرح وهندسه محصولات ناوک حفاظ | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

تفاوت در طرح وهندسه محصولات ناوک حفاظ

ساخت تمامی محصولات ناوک حفاظ بر اساس طرحهای هندسی (که هر یک دارای گواهی‌نامه ثبت طرح صنعتی می‌باشند) و انجام محاسبات برای تحمل فشار و ایستادگی در برابر تکان‌های وارد به آن‌ها ساخته می‌شوند.

بر اساس همین هندسه محصولات ناوک حفاظ در برابر فشار و تکان‌های وارد به آن دارای مقاومت حداکثری می‌باشند و یکپارچگی خود را بخوبی حفظ می‌کنند.

زیرا تمامی قطعات هر محصول براساس طرحشان بخوبی در جایی مناسب و در قطعه مجاور خود گذر داده شده و با جوشکاری به یکدیگر متصل شده‌اند.

این درحالی است که اکثر تولیدکنندگان حفاظ های شاخ گوزنی، تولیدات خود را نه بر اساس طرح و هندسه قبلی، بلکه صرفاً جهت داشتن حجم ،تولید می‌نمایند و راهکاری برای تحمل فشار در نرده حفاظ در زمان ساخت آن ارائه نمی‌نمایند.

همین امر باعث شده است اکثر این قبیل تولیدات مقاومت ناچیزی در برابر فشاراز خود نشان دهند و یکپارچگی خود را براحتی از دست دهند،زیرا فاکتور مهم تحمل فشار در ساخت آنها رعایت نگردیده است.

برای صحت مطلب فوق ،مشتریان نرده‌های حفاظ شاخ گوزنی میتوا‌نند در هنگام خرید، نرده‌ های حفاظ شاخ گوزنی را تحت فشار قرار داده وبا تکان دادن و فشار آوردن به قسمت‌های مختلف نرده حفاظ از استحکام و مقاومت و یا عدم استحکام آنها آگاه گردند.

در مواردی حتی فرم و هندسه یک نرده حفاظ گویای استحکام و مقاومت آن می‌باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.