سلام، به سایت مرجع حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ خوش آمدید.

امنیت دیوار با خرید حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ شاخ گوزنی ناوک حفاظ

امنیت دیوار با خرید حفاظ شاخ گوزنی

امنیت دیوار با خرید حفاظ شاخ گوزنی

امروزه حفاظ های شاخ گوزنی با طراحی های مختلفی تولید می شود که از نظر ظاهری و کیفیت تفاوت زیادی با حفاظ های قدیمی دارد همین امر ترغیب کننده افراد برای خرید حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

حفاظ های جدید طوری طراحی و ساخته می شوند که بسیار تیز و برنده هستند. این حفاظ ها توسط افراد خبره و با تجربه در کارگاه ها یا کارخانه ها ساخته می شود.

این افراد به دلیل با تجربه بودن  استانداردهای ساخت حفاظ شاخ گوزنی را به خوبی می شناسند و نسبت به آن شروع به ساخت حفاظ می کنند.

همچنین شما دیده اید که این حفاظ ها در اندازه های متفاوت و در رنگ های بسیار شیکی ارائه داده می شود.

 حفاظ های قدیمی طوری طراحی و ساخته می شدند که باعث از بین بردن زیبایی نمای ساختمان می شد و افراد استقبال چندانی از این حفاظ ها نمی کردند.

طراحان و متخصصان شروع به طراحی و ساخت حفاظ های جدیدی کردند که به نام حفاظ های شاخ گوزنی شناخته شده است.

این حفاظ به دلیل شیک بودن می تواند ظاهری باورنکردنی به ساختمان دهد که به جز تامین امنیت کامل ساختمان شما ، جذابیتی بی حد و مرز به ساختمان شما اضافه می کند. بعضی از افراد برای تکمیل زیبایی نمای خود اقدام به خرید حفاظ شاخ گوزنی می کنند.

امنیت این حفاظ به قدری بالاست که توانایی عبور از روی دیوار را از افراد سلب می کند و این توانایی به دلیل داشتن لبه های تیز و برنده آن است.

دلیل خرید حفاظ شاخ گوزنی

یکی از دلایلی که استفاده از حفاظ شاخ گوزنی و فنس های روی رایج شد این است که از ورود افراد بیگانه و حیوانات و سارقان جلوگیری به عمل آید.

طراحان حفاظ های شاخ گوزنی را بیشتر به عنوان حفاظ های قابل نصب بر روی دیوار طراحی و ساخته اند اما می توانید از آنها در قسمت های دیگر ساختمان هم نسبت به سفارش خود استفاده کنید.

امروزه ما با انواع حفاظ موجه هستیم که از هم رده های آن می توان به حفاظ بوته ای ، حفاظ آبشاری و … اشاره کرد.

 تمامی این حفاظ ها استاندارد می باشند و مورد تایید نیروی انتظامی کشور است و از لحاظ امنیت و استحکام کاملا مورد تایید می باشند. همین امر باعث می شود شما بدون داشتن شک نسبت به خرید حفاظ شاخ گوزنی اقدام کنید.

 طراحی این حفاظ ها به گونه ای است که سارق اگر حرفه ای هم باشد امکان عبور از آن به علت لبه های تیز این حفاظ وجود ندارد.

متریال ساخت حفاظ شاخ گوزنی

جنس این حفاظ از فولاد مقاوم و میلگرد های ۱۰ می باشد و ارتفاع آن بر ارساس نظر کارشناسان نصب حفاظ شاخ گوزنی تعیین می شود که به طور معمول بین ۵۰ نا ۱۲۰ است.

حفاظ شاخ گوزنی امروزه  به عنوان یکی از پرفروش ترین حفاظ های کشور محسوب می گردد و یک نسل جدید حفاظ روی دیوار محسوب می شود.

شکل و شمایل این حفاظ دقیقا الهام گرفته شده و کپی شده از شاخ های گوزن است و بدیهی است که نام این حفاظ هم از شاخ گوزن نشات گرفته شده است .

 طبق ارتفاع این حفاظ که در قبل به آن کردیم این حفاظ در تراکم ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، و ۱۵ تولید و به بازار ارائه می شود  و رنگ های این حفاظ معمولا به صورت کوره ای روغنی و یا پودری می باشد.

درهنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی باید دقت کنید که حفاظ انتخابی شما از متریال های بالا تشکیل شده باشد هر کدام از موارد ذکر شده در بالا باعث بالا رفتن استحکام و امنیت حفاظ شاخ گوزنی می شود.

مقایسه حفاظ شاخ گوزنی با سیستم های امنیتی دیگر

این حفاظ در مقایسه با انواع دزدگیرهای پرهزینه و اکثر روش های مشابه و هزینه ساز بسیار با صرفه تر است چرا که دوربین ممکن است با رفتن برق و … با مشکل مواجه شود ، نصب این حفاظ تقریبا آسان می باشد و با توجه به محیط اطراف ساختمان ، شرایط متفاوتی را دارد کاربرد این حفاظ در نماهای سنگی، فلزی ، و یا کامپوزیت قابل نصب و طراحی می باشد.

 مواد مورد استفاده این حفاظ میخ و تسمه می باشد و با این لوازم روی دیوار تثبیت می شوند. این روش و همین مواد مصرفی باعث صرفه جویی در نصب این حفاظ شده است.

خرید حفاظ شاخ گوزنی به صورت اینترنتی

مراحل خرید حفاظ شاخ گوزنی اینترنتی بصورت زیر می باشد :

گام اول: ورود به سایت ناوک حفاظ و سفارش محصول و یا تماس با شرکت ناوک حفاظ

و اعلام آدرس جهت بازدید سرپرست نصب و برآورد دقیق متراژ حفاظ مورد نیاز .

گام دوم: ارسال اینترنتی فاکتور شاخ گوزنی برای مشتری و تمامی موارد مندرج در فاکتور توسط مشتری و فروشنده دوباره چک می شود .

گام سوم: واریز مبلغ وجه پیش پرداخت و ارسال سند واریزی برای شرکت .

گام چهارم: ارسال حفاظ شاخ گوزنی و نصب حفاظ .

مشتری باید توجه داشته باشد که ارسال حفاظ شاخ گوزنی در صورت موجود بودن آن مدل در انبار بصورت فوری در ۲۴ ساعت پس از خرید و فروش اینترنتی انجام می شود

و در صورت درخواست حفاظ شاخ گوزنی با ابعاد خاص زمان تحویل متعاقبا در توضیحات فاکتور قید می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.